İplik

Yapımına 2006 yılında başlanmış olup, 2008 yılı Nisan ayında üretime başlamıştır.İplik tesisimiz günlük 20.000 kg üretim kapasitesine sahiptir. Son teknolojiyle donatılmış ring iplik işletmemizde yüksek standartlarda kaliteli pamuk, modal elyaflarından penye ve kompakt iplik üretiyoruz. Airjet (Vorteks) işletmemizde pamuk, viskon, modal elyafların karışımından oluşan vorteks iplik üretiyoruz.

Örme

Örme tesisimiz 2005 yılında üretime başlamıştır.Toplam 130 adet yuvarlak örgü makinası ile likralı/likrasız, açık en ve tüp kumaş üretmektedir.İşletmemizin kendi ihtiyacı olan günlük ortalama 55.000 kg ham kumaş üretimi gerçekleştirilmektedir.

Boya

Çorlu'da bulunan ilk tesisimiz, 1996 yılından itibaren üretim yapmaktadır. Günlük ortalama 55.000kg boyalı kumaş nihai ürün olarak elde edilmektedir.Otomasyon ile donatılmış örme - kumaş boyahanemizde ram, sanfor, şardon, fırça uygulamaları ile son nokta kalite kontrol makinelerinde kontrolleri sağlanarak sevke hazır hale getiriyoruz.

Rotasyon Baskı

Günlük 50.000 metre baskı kapasitesine sahip işletmemizde desenler ve varyantlar müşterilerimizin isteği doğrultusunda uzman kadromuzla itinayla oluşturulur.